Kungliga handskrifter bl.a. Karl XIV Johan

356813

KUNGLIGA HANDSKRIFTER (3). Handlingar undertecknade Karl XIV Johan (2 st, daterade 1820 och 1840) och Fredrik I, daterad 1720.

Skador och fläckar, sigill saknas

Böcker/Kartor, Historia

Monter 6

Budhistorik (11 bud)
2280228
2287280
2280228
900
2280520
850
2280228
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.