Karl Höglund färglitografi

356812

KARL HÖGLUND (född 1940), Vaxholmsbåt, signerad och numrerad, färglitografi, 42x59 cm

Fack 39

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (4 bud)

2282478
850
2280316
2273031
750
2272231
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.