Väggtallrikar Rörstrand

356807

VÄGGTALLRIKAR, 4 st., 1800-talets slut, Rörstrand, bemålade, delvis med stockholmsmotiv, delvis monogramsignerade A.vR och daterade -91, diameter ca 26 cm

Diverse, Konst, Keramik/Porslin

Monter 6

Väggtallrikar Rörstrand

Budhistorik (8 bud)
2288820
1 600
2288819
2288816
2288814
2281619

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.