Ljuskrona

356806

LJUSKRONA, empirestil, förgylld mässingsstomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 75, diameter ca 55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Sannolikt omarbetat, smärre skador, prismor saknas

Belysning, Ljuskronor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljuskrona

Budhistorik (34 bud)
2296989
7 400
2296974
7 200
2296965
7 000
2296964
6 800
2296956
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.