Byrå 1800-tal

356801

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 4-lådig, beslag i nybarock med dekor av keruber, bemålad, höjd ca 102, 102x51 cm, nyckel medföljer

Renoverad, senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer avhämtas vid Utlämningen

Rum 11

Byrå 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
2288343
1 900
2288297
1 800
2288275
1 700
2288193
1 600
2288137

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.