Karmstol empire

356797

KARMSTOL, 1800-tal, empire, mahogny, sitthöjd ca 43 cm

Lagningar

Rum 5

Karmstol empire

Budhistorik (5 bud)
2288549
1 600
2288524
1 400
2288511
1 300
2286871
2272596

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.