Golvlampa

356788

GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing, fot med teakfaner, höjd ca 146 cm

Senare skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa

Budhistorik (10 bud)
2288831
2288490
750
2288830
750
2288490
700
2285355
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.