Matbord England

356786

MATBORD, England, 1900-talets mitt, fanér i idegran, blindlådor, iläggsskivor, 2 st., diameter ca 110, höjd ca 76, bredd iläggsskivor 51 cm, total längd 212 cm

Smärre slitage

Rum 13

Matbord England

Budhistorik (14 bud)
2288281
2282986
2287860
2282986
850
2282093

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.