Fat barock

356780

FAT, 1700-tal, barock, mässing, driven och punsad dekor, i spegeln stiliserad blomsterkrans, diameter ca 44 cm

Brättets kant med hål, bucklor

Metall, Allmoge

Monter 6

Fat barock
Budhistorik (32 bud)
2289475
8 600
2289474
8 400
2289472
8 200
2289470
8 000
2289471
8 000

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.