Urna med lock

356775

URNA med LOCK, LJUSSTAKAR, ORDFÖRANDEKLUBBA, LJUSSLÄCKARE, 18/1900-tal, ordeförandeklubban märkt tullstation, urnans höjd inkl lock ca 36 cm
PROVENIENS: Tullverket

En pipa lös, saknas mutter, slitage

Diverse

Monter 2

Urna med lock

Budhistorik (9 bud)
2287475
700
2287074
650
2286795
600
2285084
550
2286793
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.