Rechaud

356773

WARMHALTE TOP, rechaud, 1900-talets andra hälft, kopparyta på vitmetall, hänklar o ben i mässing, etikettmärkt SKS WARMHALTE TOP, höjd ca 27, 57x36 cm

Ytskador, ej funktionstestad

Diverse

Rum 17

Rechaud

Budhistorik (13 bud)
2289492
2289522
2289492
2289518
2289492

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.