Böcker bl.a. kungörelser på tyska 1700-tal

356770

BÖCKER BLANDAT. Bl.a. kungörelser mm på tyska, 1730-tal,
Lord Verulams påminnelser..., 1729, (Rhyzelius, A. O.), Skriftelige bewis hörande til swenska kyrckio-historien eller biskops chrönikan, 1716

Delvis ej kompletta, vissa fläckar och skador

Böcker/Kartor, Historia

Monter 9

Budhistorik (15 bud)
2294939
2277903
950
2276465
900
2277902
850
2276465

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.