Leksaker 1950-60-tal

356760

LEKSAKER, 3 dlr, bestående av: ubåt från Marusan, "Natulius" längd ca 33 cm, brandbil 955 från Dinky Toys samt brandbil Scania Vabis nr 445 från Tekno, samtliga i fabriksförpackningar

Förpackningar med skador, Tekno saknar slangrulle, bruksslitage

Diverse, Leksaker

Monter 6

Leksaker 1950-60-tal

Budhistorik (2 bud)

2273936
2273512
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.