Skrivbord masivt trä och smide

356756

SKRIVBORD med uppsats, stomme i smide, massivt trä, 1900-talets senare del, lådor i sargen, höjd 80, 114 x 61, totalhöjd 187 cm

Bruksslitage

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

2288348
2287023
2286559
2279290

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.