Mallar

356754

MALLAR för båtbyggeri, ca 25 st., 18/1900-tal, varierande storlek, delvis märkta med bl.a. Skeppsmätningskontrollbyrån, Kalmar
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Diverse, Samlarobjekt

Monter 2

Mallar

Budhistorik (1 bud)

2283106
2016-01-26 07:54:22

2016-01-27 kl 15:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.