Marco Marcola hans krets akvarell

356747

MARCO MARCOLA, hans krets, (omkring 1700): Allegori - En drottnings triumf, olja och akvarell på papper i form av en solfjäder fäst på pannå, 22x47 cm

Slitage, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (32 bud)
2276301
3 200
2275712
2275232
2 800
2275371
2 800
2275232
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.