Bokhylla 1960-tal

356740

BOKHYLLA, 1960-tal, fanérad i teak, delvis inredd med lådor, höjd ca 140, 80x42 cm, ej fungerande nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, midre hack

Rum 4

Bokhylla 1960-tal

Budhistorik (5 bud)
2289394
2289272
2289271
750
2289270
650
2288102

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.