Anders Zorn etsning

356739

ANDERS ZORN (1860-1920), Ernest Renan, 1892, signerad Zorn, etsning, 23,5x33,7 cm, oramad
LITTERATUR: Asplund 73, Hjert & Hjert 50, ZG 73

Gulnad, fläck, 3 cm reva i marginal

Kundcenter

Anders Zorn etsning
Budhistorik (5 bud)
2276844
2 600
2276751
2276750
2276749
2271903
750

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.