Skulptur

356735

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons, flicka med ko, signerad och daterad L 1919, höjd 31, längd 35 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

rep skadat

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulptur

Budhistorik (12 bud)
2295635
2295589
1 900
2295589
1 600
2286786
2295221

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.