Oljemålning

356732

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv olja på duk, kopia efter äldre förlaga, ca 100x151 cm
PROVENIENS: Tullverket

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2271247
1 600
2271018
2271015

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.