Stolar Malmsten

356731

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, "Lilla Åland", STOLAB, 1990-tal, björk, brännmärkta STOLAB Carl Malmsten, sitthöjd ca 45 cm

Sitsar med sprickor, bruksslitage

Möbler, Design

Rum 6

Stolar Malmsten

Budhistorik (25 bud)
2285669
7 000
2286015
6 800
2285669
6 600
2286012
6 400
2285669
5 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.