Oljemålning

356730

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv olja på duk, ca 83x136 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, färgbortfall, krackelyrer, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2286278
2 600
2280224
2280221
2280219
1 900
2280217
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.