Spegel 1900-talets andra hälft

356724

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, skuren trädekor, förgylld, delvis genombruten, ca 227x90

Diverse, Speglar

Rum 3

Budhistorik (35 bud)
2286511
6 200
2286513
6 000
2286511
5 800
2286510
5 600
2286496
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.