Carl Brant pastell

356720

CARL BRANDT (1852-1930): Båt i insjölandskap, signerade och daterad C Brandt 93, pastell, ca 35x51 cm

Konst, Teckningar

Rum 5

Carl Brant pastell

Budhistorik (19 bud)
2287128
1 700
2286882
1 600
2287125
1 600
2286882
2287124
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.