Takarmatur 1900-talets första hälft

356714

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, vitemaljerad stomme, kupa i opalinglas, höjd ca 76 cm

Smärre emaljskador

Belysning, Taklampor

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
2286857
500
2286834
450
2286855
2286834
2279025

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.