Oidentifierad konstnär oljemålning

356710

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy, signerad G. Ståhly. Rycheiv, olja på pannå, ca 11,5x16 cm

Något smutsig yta

Konst, Äldre måleri

Monter 6

Budhistorik (5 bud)
2286572
450
2286542
2286571
2286542
2286060

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.