Roland Svensson - Stockholm, Slussen

356705

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Slussen, Stockholm, signerad Roland S, 62/225, färglitografi, bildmått ca 29 x 22 cm; oramad

Ngt gulnad

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

2287449
2274504

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.