Sigurd Johansson blandteknik på papper

356704

SIGURD JOHANSSON (1900-tal), fartygsmotiv, 4 st, samramade, blandteknik på papper, 3 st signerade och daterade Sigurd Johansson 71-74, rammått 55 x 55 cm

Fack 37

Budhistorik (11 bud)
2285654
2286742
750
2285654
700
2286741
650
2285654
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.