Wilhelm Kåge blandteknik

356703

WILHELM KÅGE (1889-1960), förlaga sjöjungfru, signerad och daterad KÅGE Dec 37-47, tusch, 20 x 14 cm

Fack 37

Wilhelm Kåge blandteknik

Budhistorik (29 bud)
2287777
2 400
2287773
2287769
2287766
1 900
2287756
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.