Lars Norrman färglitografi

356699

LARS NORRMAN (1915-1979), naken akt, signerad Lars Norrman, färglitografi, 102/360, 65 x 42 cm, i mapp

Ngt gulnad

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2282892
850
2275752
2275752
550
2282890
500
2275752

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.