Karl Höglund färglitografi

356697

KARL HÖGLUND (född 1940). "Maskerad", signerad Karl Höglund, 111/290, färglitografi, bladmått 87 x 59 cm

Fack 24

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2286518
1 800
2281617
1 700
2281616
1 600
2281615
2281614

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.