Victor Vasarely färglitografi

356696

VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997), figurkomposition, signerad Vasarely, färglitografi, 201/275, 66 x 66 cm

Fack 48

Victor Vasarely färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2285878
3 600
2285777
3 400
2284089
3 200
2282258
2282258
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.