Kaffeskedar silver

356695

KAFFESKEDAR, 12 st, silver, med dekor i emalj, förgyllda, C.G. Hallberg, Stockholm 1910, längd 10 cm

Emaljskador

Silver, Silverbestick

Monter 5

Kaffeskedar silver

Budhistorik (7 bud)
2286779
2284544
550
2281790
500
2281630
450
2274970

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.