Carl Larsson efter Nationalmuseum

356684

CARL LARSSON, efter: "Namnsdag på härbret", numrerad 556/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm;
Utgiven av Swedart, Nationalmuseum

Oramad

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
2286353
500
2286320
450
2285682
2283215
2281723

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.