Yrjö Edelmann

356679

YRJÖ EDELMANN (född 1941), Mapp: "ILLUSION OR REALITY", signerad och numrerade Y Edelmann 80/375, digital print, bladstorlek 30x25 cm

Oramade

Monter 4

Yrjö Edelmann

Budhistorik (13 bud)
2271609
4 400
2287252
4 200
2271609
2287247
3 800
2271609
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.