Lennart Jirlow mapp

356677

LENNART JIRLOW (född 1936): "Promenad i kulinariskt Pariskvarter", Komplett portfölj med fem färglitografier, 2011, signerade och numrerade, HC 4/39, tryckta av IDEM, Paris, S, ca 48 x 65 cm
Bladens titlar: Le Bistrot, Restaurangköket, I kvarteret, Le Gourmand, Sista gästen

Oramade

Kundcenter

Lennart Jirlow mapp

Budhistorik (10 bud)
2287093
16 000
2276612
15 500
2276085
14 500
2274542
14 000
2273040
13 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.