Ernst Billgren

356676

ERNST BILLGREN (född 1957): "Herrbesök", signerad Ernst Billgren, hc, färglitografi, bildmått ca 61x76 cm; oramad

Rum 9

Ernst Billgren
Budhistorik (15 bud)
2286492
4 600
2286491
4 400
2286488
4 200
2286389
2286377
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.