Ernst Billgren Ekorre

356674

ERNST BILLGREN (född 1957): "Ekorre", signerad Ernst Billgren, hc, färglitografi, bladmått 57x68 cm; oramad

Rum 9

Ernst Billgren Ekorre
Budhistorik (11 bud)
2286780
3 600
2286340
3 400
2285723
3 200
2285723
2282476
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.