Ernst Billgren

356673

ERNST BILLGREN (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, provtryck, färglitografi, bildmått 59x69 cm; oramad

Rum 9

Ernst Billgren
Budhistorik (14 bud)
2286704
4 400
2286700
4 200
2286703
4 200
2286700
3 800
2286695
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.