Anders Palmér Stockholm

356670

ANDERS PALMÉR (född 1958): Kajplats, Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 63x70 cm

Rum 8

Anders Palmér Stockholm

Budhistorik (8 bud)
2287781
2287779
3 800
2287758
3 600
2276603
3 400
2270777

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.