Leif Tjerned oljemålning

356667

LEIF TJERNED (född 1942): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Leif Tjerned Stockholm -78, olja på duk, 130x100 cm

Enstaka krackelyr, enstaka repor

Rum 14

Leif Tjerned oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2291762
750
2290311
700
2282943
650
2278919
600
2278917
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.