Lodregulator

356663

LODREGULATOR, 1800-talets andra hälft, urtavla i emalj, fodralet fanérat i valnöt, längd 136 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 3

Lodregulator

Budhistorik (30 bud)
2285679
3 400
2280286
3 200
2278042
2274414
2 800
2272209
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.