Miniatyrer

356659

MINIATYRER, 3 st, 18/1900-tal, kvinno- och mansporträtt, ca 6,5x5,5-10x8,5 cm

Smärre ytskador

Diverse

Monter 3

Miniatyrer

Budhistorik (8 bud)
2286049
650
2282867
600
2281552
550
2282863
500
2281552
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.