Madeleine Pyk oljemålning

356656

MADELEINE PYK (född 1934): "Acey les Rideau", signerad M Pyk, olja på duk, ca 49x49 cm

Kundcenter

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2282466
15 500
2280119
15 000
2279274
13 500
2276956
13 000
2276624
12 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.