Skulptur efter Joseph D´Aste

356646

SKULPTUR, brons, efter Joseph D'Aste (Italien 1881-1945), kvinna med barn och får, signerad J. D´Aste, märkt "Bronze garanti au titre LV Depusee", numrerad 5257, höjd ca 38 cm

Konst, Skulpturer

Rum 17

Skulptur efter Joseph D´Aste

Budhistorik (9 bud)
2287261
4 200
2286638
2286635
3 800
2286624
3 200
2286395
2 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.