Viktsatser

356639

VIKTSATSER, 3 st, tidigt 1900-tal, kompletta med krönta metallvikter, mått högsta höjd 15, längd 54 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse, Samlarobjekt

Rum 3

Viktsatser

Budhistorik (19 bud)
2281056
2286042
2281056
1 900
2286036
1 800
2281056
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.