Apoteksvågar

356636

APOTEKSVÅGAR, 3 st, tidigt 1900-tal, i glasmontrar, mått största vågen höjd 46, 46x24 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, ej helt kompletta

Diverse

Rum 12

Apoteksvågar

Budhistorik (25 bud)
2270033
2286705
2 800
2270033
2 600
2286687
2 400
2270033

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.