Skrivmaskin

356633

REMINGTON SKRIVMASKIN, tidigt 1900-tal, i lackerat järn, metallstativ med avlastningsbord, märkt Noiseless Typewriter, höjd 95, 30x35 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Skrivmaskin

Budhistorik (15 bud)
2283021
900
2286068
900
2283021
850
2286067
2283021
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.