Technica

356632

TECHNICA, 18/1900-tal, bl.a. ropare och auto-vibrator, flertalet okular, checkstämplingsmaskin, roparens längd 43 cm
PROVENIENS: Tullverket

Bruksslitage, alla delar ej kompletta

Diverse, Nautica/Technica

Monter 5

Technica

Budhistorik (26 bud)
2286602
2286688
1 900
2286602
1 800
2286673
1 700
2286602
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.