Gemmer och kaméer 1800-tal

356631

GEMMER, 4 st., glas, 1800-tal, porträtt, intaglio, höjd 3 cm, kaméer, 12 st, originaletui

3 st Kaméer saknas, skador

Diverse, Guld/Smycken

Monter 2

Gemmer och kaméer 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
2287656
4 800
2287636
4 600
2287655
4 600
2287636
3 200
2287078

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.